Проекти Ради СНТ

Студенти ВНМУ перевірили кров перехожих на цукор

n5sl0mfsjdi12 листопада у chiefessays.net центрі Вінниці, біля водонапірної вежі, втретє пройшла акція, у рамках якої усі бажаючі могли перевірити рівень своєї крові на цукор. Ініціаторами заходу, присвяченого Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабе- том, виступили лікарі Вінницького обласного ендокринологічного диспансеру, Студентське наукове товариство та студенти-волонтери Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова.

— Сьогодні діабет набуває поширення, і тому подібні заходи треба проводити якомога частіше, щоб попереджати людей про небезпеку, – розповіла голова СНТ Тетяна Секрет. За її словами, цього року в акції взяла участь рекордна кількість студентів-волонтерів – 70. Спочатку вони провели флешмоб, аби привернути увагу до акції, та спілкувалися autobiography essay outline із перехожими, заохочуючи їх перевірити кров на цукор. А потім проводили безкоштовні тести, результати яких повідомлялися одразу.

– Як і в минулі роки, кров перевірили близько 300-400 громадян. І у 20 з них показники мали відхилення від норми. Таких громадян направляли до ендокринологічного диспансеру на дообстеження, – каже Тетяна Се- крет.