ФЕСТИВАЛЬ ЗДОРОВ’Я

20 грудня! CONSUMOR ALIIS INSERVIENDO — актуально для медиків, як ні для кого іншого. Адже спочатку ми втрачаємо усі можливі і не можливі резерви на навчання, а потім проводимо і усе життя на роботі. Скільки ми недоспали перед модулями та іспитами, які мозолі натерли на пальцях пишучи історії хвороби скільки недоїли, через брак часу на приготування і, головне, скільки перенервували за час навчання. А своє здоров’я необхідно берегти, і серйозно згадувати про нього хоча б раз у рік.

20 грудня у стінах нашого університету пройшов День здоров’я. Студенти мали змогу виміряти тиск та дізнатися свій індекс маси тіла, визначити гостроту зору та пройти тест на глюкозу. Також було висвітлено тему діагностика раку молочної залози та проведено майстер клас, присвячений проблемі СНІДу. А в честь зимових свят та з метою підтримання здорового способу життя курці могли обміняти сигарети на мандаринки.

Будьте здоровими!

3ipvodrcyr0

anx_dyd8tqs

 

gyxmielavw8kklywfr_viitrjjotzzm7ewd5g7y1c59egsbh4xq4x7e

 

 

 

yriu_t9fpru

Студенти ВНМУ перевірили кров перехожих на цукор

n5sl0mfsjdi12 листопада у центрі Вінниці, біля водонапірної вежі, втретє пройшла акція, у рамках якої усі бажаючі могли перевірити рівень своєї крові на цукор. Ініціаторами заходу, присвяченого Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабе- том, виступили лікарі Вінницького обласного ендокринологічного диспансеру, Студентське наукове товариство та студенти-волонтери Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова.

— Сьогодні діабет набуває поширення, і тому подібні заходи треба проводити якомога частіше, щоб попереджати людей про небезпеку, — розповіла голова СНТ Тетяна Секрет. За її словами, цього року в акції взяла участь рекордна кількість студентів-волонтерів — 70. Спочатку вони провели флешмоб, аби привернути увагу до акції, та спілкувалися із перехожими, заохочуючи їх перевірити кров на цукор. А потім проводили безкоштовні тести, результати яких повідомлялися одразу.

— Як і в минулі роки, кров перевірили близько 300-400 громадян. І у 20 з них показники мали відхилення від норми. Таких громадян направляли до ендокринологічного диспансеру на дообстеження, — каже Тетяна Се- крет.

MedQuest

MedQuest відіграв на повну!
Як гарно провести суботу? Запитайте у наших учасників. Вони пробиралися через зарослі лікарського почерку і зображали матку, згадували біологію і анатомію, робили перев’язки і рятували потерпілого від електротравми.
Звернення до викладачів фізкультури: якщо студенти вам говорять що не можуть бігати, не вірте їм. Ми бачили! Вони не те що бігають, вони літають на крилах медицини.
Дякуємо усім учасникам і просимо пробачення у тих хто не потрапив (зареєструвалося вдвічі більше студентів ніж було місць). Чекайте на наступні квести! Ми повернемось!